Katuse pesemine

Puhastame eterniitkatuseid, kivikatuseid, plekk-katuseid ja ka palju muid tüüpi katuseid. 
  • Katuse pesemine Värskendab maja välimust, ning pikendab katuse eluiga
  • Õigeaegne pesemine säästab tulevikus raha katuse parandamise arvelt
  • Teostame professionaalset lõppkoristust
  • Vajadusel vahetame purunenud katusekive
  • Katuse pesemine alates 3€/m2.

Fassaadi Hooldus

Puhastatavad fassaadid – krohv, puit, kivi ja plekkfassaadid.

Tihti on ka vaja kasutada fassaadipesu töödel tõstetehnikat, kui ka kuumavee survepesureid, mis võivad oskamatute töötajate ja töövõtete puhul rikkuda ilusa fassaadi sootuks ning fassaadipesu läheb lõpuks kallimaks kui fassaad ise.  Maja fassaadile koguneb aja jooksul tolm või isegi sammal. Kogunenud mustus kahjustab ja rikub maja seina välimuse.
Pärast fassaadipesu näeb hoone sein välja justkui uus.

  • Fassaadi pesemine alates 2€/m2.

Fassaadi värvimine

Fassaadide värvimine on meie tiimi jaoks suve perioodidel üks igapäevaseid tegevusi. Fassaadide värvimise protseduur ei ole mitte ainult dekoratiivse väärtusega, vaid lahendab ka funktsionaalsed ülesanded. Kaitseb ehitist temperatuuri kõikumiste, tuule, niiskuse, kahjulike ainete ja ultraviolettkiirte eest. Fassaade võiks värvida iga 5-10 aasta tagant oleneb ilmastikust ja fassaadi asukohast. Õigeaegne fassaadide värvimine aitab säilitada teie fassaadi aastakümneid.
  • Fassaadi värvimine alates 4€/m2.

Kivikatuse värvimine

Aastate jooksul koguneb kivikatuse pinnale sammal, mis tekitab katusekividesse mikrolõhesid ja avab seeläbi tee niiskusele. Talvel katusekivi pooridesse ja pragudesse kogunenud niiskus jäätub, põhjustades katusekivide murenemist ning purunemist.

Hooldamata katus võib sattuda halba seisukorda juba lühikese aja jooksul. Õigel viisil kaitstud katus püsib kaua ilusana ja puhtana.

Värvimine taastab kivikatuse algupärase kaitse ja annab uue ning värske ilme. Tihti on värvimine sobilik ja ka majanduslikult vägagi mõistlik alternatiiv uue katuse paigaldamisele.

Värvimistöid teostame tööstusliku kõrgsurve värvipritsiga, et tagada ühtlane ja korralik pinna katmine värviga.

Plekk-katuse värvimine


Plekk-katuse materjalina laialt levinud tsinkplekk vajab värvimist kahel põhjusel. Esiteks vajab kaitset õhuke tsingikiht, mis hakkab meid ümbritseva keskkonna mõjude toimel (heitgaasid, soolad, sademed) sööbima ja teiseks näeb värvitud katus esteetiliselt kenam välja kui värvimata. Uus tsinkplekk-katus on soovitatav värvida hiljemalt paari aasta möödudes paigaldusest.

Eterniitkatuse värvimine


Survepesuga on väga edukalt võimalik puhastada vanad eterniitkatused mustusest ja samblast. Eterniit läheb uuesti ilusaks ja valgeks ning ei purune ega mõrane pesemise käigus.

Katuse paremaks säilimiseks on soovitatav eterniitkatus ka uuesti üle värvida. Katusevärv on paks ja kummitaoline elastne kiht, mis kaitseb katust väga hästi. Katust värvitakse kaks korda, parema tulemuse saamiseks kasutame kõrgsurve värvipritse.

  • Katuse värvimine alates 4€/m2.

Email again: