REDELUXE OÜ

Teenused

Katuse puhastus ja värimine

Puhastame eterniitkatuseid, kivikatuseid, plekk-katuseid ja ka palju muid tüüpi katuseid.

Katuse pesemine värskendab maja välimust ning pikendab eluiga. Tegemist pole pelgalt esteetlist ilu pakkuv teenus. Katuse taastamine on arukas investeering oma varasse.

Tagame professionaalsuse -Tööks on olemas kõik vajalikud masinad ja tarvikud. Läbi mille saame tagada, et töö on sujuv, kvaliteetne ning pikendab sinu vara eluiga ning hoiab väärtust. Vajadusel vahetame purunenud katusekive.

Fassaadi Hooldus

Puhastatavad fassaadid – krohv, puit, kivi ja plekkfassaadid.

Maja fassaadile koguneb aja jooksul tolm või isegi sammal. Kogunenud mustus kahjustab ja rikub maja seina välimuse. Pärast fassaadipesu näeb hoone sein välja justkui uus.

Fassaadide värvimise protseduur ei ole mitte ainult dekoratiivse väärtusega, vaid lahendab ka funktsionaalsed ülesanded. Kaitseb ehitist temperatuuri kõikumiste, tuule, niiskuse, kahjulike ainete ja ultraviolettkiirte eest.

Tänavakivi puhastus

Tänavakivide puhastus tagab viisaka ja meeldiva mulje majast ning selle väliterritooriumist.

Tänavakivide pesu käigus puhastame tänavakivid, trepid, platsid, parklad, liikumisteed ja kõnniteed.

Tänavakivide pesu ja hooldamine peaks toimuma vähemalt iga paari aasta tagant, et tagada kivipindade ilus välimus ning maksimaalne kasutusiga.

Maalritööd

Teostame siseviimistlus -ja maalritöid nii uusehitistele kui ka renoveeritavatele pindadele. Alustadest pindade ettevalmistamist, tasandamisest kuni lõppviimistluseni välja.

Teenused sinu heaolu nimel

Redeluxe OÜ pakub

Murevaba teenust

Omame pikaajalist kogemust. Kogemusepagasiga alustasime Rootsis, kus saime väga palju teadmisi katustest ja fassaadidest. Teame kuidas töötada erinevate materjalidega.

Vara väärtuse säilimist

Mõistame majade ja materjalide erinevusi ning kohandame töövõtted vastavalt sinu maja ja materjali eripäradele. Tagades Sinule ja Sinu majale super tulemuse, kahjustamata pinda.

Head klienditeenindust

Läbi kogemuse ning palju erinevaid olukordi läbi teinud, teame, kui oluline on positiivne koostöö tellija ning töövõtja vahel. Usume, et sõbralik ja konstruktiivne suhtumine oma klientidesse on parim viis, et saavutada parim tulemus kliendile ning tema varale.